Príbeh Persephone

Keď budeš mať chvíľku voľného času ...

Cítiš … mám pocit, že už konečne prišiel ten čas. Mám pocit že, obloha začína naberať svoju jasnú sýtu modrú farbu, a aj oblaky sa začali pohybovať voľnejšie. Dokonca aj kvapky dažďu sa začínajú pomaly spomaľovať a ukazovať svoju jemnejšiu povahu. Samotný vánok sa utíšil a začína prinášať rôzne vône, myslím že je to vôňa kvetov.  Polia všade naokolo začali žiariť pestrou žltou farbou. Áno, mám pocit že naozaj nastala jar, ktorá bude skutočne pestrá.

Všetko má svoj začiatok tak sa zdá, a teraz prišiel čas na ten môj. A ako najlepšie osláviť svoje prvé narodeniny ako práve v najžiarivejšom období roka, sama by som si asi lepšie nevybrala. Som si istá, že táto jar bude patriť k tým najpestrejším pre nás oboch.

Veď predsa jar ponúka tak široké množstvo farieb a zábavy. Všetko sa predsa začína prebúdzať zo svojho dlhého spánku a spoločne zo životom prichádza pestrosť a farba. Farba života by sa dalo povedať. Bola by škoda všetok čas venovať iba jednej farbe ako je napríklad čierna, veď to je predsa nuda. Nie, nie, veď máš predsa toľko možností. Môžeme to skúsiť spoločne. V jari nájdeš toľko farieb, že som presvedčená, že aj ty si nájdeš viac ako len jednu farebnú paletu , ktorá sa ti bude páčiť.

Som si istá, že tento rok bude skutočne výnimočný počas každého obdobia tak ako ja a ty. A moje meno … veď moje meno už dávno poznáš, veď jar predsa patrí k mojim špecialitám. 

Kolekciu s Persephone nájdete tu